KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY z 4.04.2019

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!

Od dnia 8 kwietnia 2019 r. (zgodnie z przeprowadzonym referendum) w naszej szkole rozpocznie się akcja strajkowa, która będzie trwać do odwołania.
Ponieważ na chwilę obecną nie jest znana liczba pracowników, którzy przystąpią do strajku, jestem zmuszona od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r. odwołać wszystkie planowe lekcje. Jeśli będzie taka możliwość, w kolejnych dniach strajku zostaną zorganizowane wybrane lekcje według innego planu.
W związku z tym proszę o zapewnienie, w miarę możliwości, opieki swoim dzieciom.
Jednocześnie informuję, że dla wszystkich uczniów, którzy przyjdą do szkoły zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze.
Proszę wszystkich rodziców o codzienne, kilkukrotne, sprawdzanie bieżących informacji oraz planu lekcji na poszczególne dni w dzienniku elektronicznym. Tą drogą będę informować o organizacji ewentualnych zajęć, o ile takie będą, a także o czasie trwania akcji strajkowej.
Proszę śledzić informacje już od piątku (5 kwietnia) - być może w poniedziałek (8 kwietnia) będą odbywać się niektóre lekcje dla wybranych klas.

Jadwiga Wieland