Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej – Igrzyska Dzieci

W dniu 29.03.2019 na orliku w Środzie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej. W turnieju tym nie mogło zabraknąć uczniów reprezentujących Szkołę Podstawową Nr 2
w Środzie Wlkp. Skład drużyny piłki nożnej to maksymalnie 10 chłopców urodzonych w latach 2006 i młodsi. Szkoła Podstawowa Nr 2 zgłosiła do udziału dwie drużyny które prowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego Leszka Maźwę osiągnęły bardzo dobre wyniki w rozgrywkach gminnych. Udział w Mistrzostwach wzięły łącznie 4 drużyny: SP 2 I, SP 2 II, SP 3 I, SP 3 II. Rozgrywki odbywały się systemem "każdy z każdym". Mecz trwał 2 połowy po 10 minut.  Po wielkich emocjach do drugiego etapu czyli Mistrzostw Powiatu zakwalifikował się zespół SP 2 I, zespół SP II zajął 3 miejsce. Chłopcom należą się gratulacje za walkę jaką podjęli.

Skład reprezentacji SP 2 I:

 1. Kaczmarek Dawid - 6s
 2. Skrobich Marcin - 5s
 3. Kamiński Piotr - 5c
 4. Motyl Wiktor - 5c
 5. Janas Piotr - 6s
 6. Zaganiaczyk Jeremi - 6s

Skład reprezentacji SP 2 II:

 1. Korcz Jakub - 5s
 2. Forysiak Łukasz - 5s
 3. Forysiak Tomasz - 5s
 4. Łopatka Dawid - 4s
 5. Wilk Mateusz - 6s
 6. Kamiński Paweł - 4s
 7. Dębowski Stanisław - 6s