Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców – Igrzyska Dzieci

W dniu 07.03.2019 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Nowym Mieście odbyły
się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w koszykówce chłopców. W zawodach udział wzięły trzy szkoły: SP 2 Środa Wlkp., SP Nowe Miasto, SP Pięczkowo. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Mecz trwał
4 kwarty po 8 minut. Jako pierwsi na parkiet wybiegli zawodnicy SP 2 Środa Wlkp. oraz SP Nowe Miasto. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem SP 2 Środa Wlkp. W drugim spotkaniu gospodarz turnieju SP Nowe Miasto zagrał z zespołem SP Pięczkowo. Goście z Pięczkowa kontrolowali spotkanie od pierwszego gwizdka sędziego i odnieśli zasłużone zwycięstwo. W ostatnim meczu turnieju zespół SP 2 Środa Wlkp. spotkał się z rywalem SP Pięczkowo. Od tego spotkania zależało kto zostanie zwycięzcą turnieju. Od początku spotkania SP Pięczkowo wypracowała przewagę, którą utrzymała do końca spotkania. Zespół SP 2 zagrał dobry mecz, niestety odniósł porażkę i zakończył turniej na drugim miejscu.

Gratulujemy wyniku a zwycięzcom życzymy powodzenia w dalszym etapie.

SP 2 reprezentowali:

 1. Dawid Kaczmarek - 6s
 2. Jeremi Zaganiaczyk - 6s
 3. Antoni Mieloch - 6s
 4. Kacper Ochowiak - 6s
 5. Stanisław Dębowski - 6s
 6. Piotr Janas - 6s
 7. Szymon Domański - 6s
 8. Łukasz Lisiewicz - 6s
 9. Mateusz Wilk - 6s
 10. Marcin Skrobich - 5s
 11. Jakub Korcz - 5s