Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców – Igrzyska Dzieci

W dniu 06.03.2019 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych
w piłce ręcznej chłopców. W zawodach udział wzięły dwie szkoły: SP 2 Środa Wlkp., SP 3 Środa Wlkp. Mecz trwał 2 połowy po 20 minut. Od tego spotkania zależało kto zostanie Mistrzem Powiatu. Od początku spotkania było widać iż grają ze sobą dwa bardzo dobre zespoły i o zwycięstwie będą decydowały szczegóły. Chłopcy jednej i drugiej drużyny walczyli do samego końca. Zespół SP 2 zagrał bardzo dobry mecz, niestety nie wystarczyło to by pokonać bardzo dobrze dysponowanego rywala. Zwycięzca zawodów będzie reprezentowali powiat średzki w Mistrzostwach Rejonu.
Gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w dalszym etapie.

Podsumowując turniej należy powiedzieć  iż poziom piłki ręcznej
w powiecie średzki w szkołach podstawowych jest bardzo wysoki.

SP 2 reprezentowali:

 1. Dawid Kaczmarek - 6s
 2. Jan Kulikowski - 6s
 3. Antoni Mieloch - 6s
 4. Kacper Ochowiak - 6s
 5. Stanisław Dębowski - 6s
 6. Piotr Janas - 6s
 7. Szymon Domański - 6s
 8. Łukasz Lisiewicz - 6s
 9. Krystian Żelek - 6s
 10. Mateusz Wilk - 6s
 11. Dawid Tumidaj - 6s
 12. Jakub Korcz - 5s
 13. Marcin Skrobich - 5s