Przeskocz do treści

Uroczysty apel z nagrodami i Panią Wiosną w tle

W miniony piątek,  podczas uroczystego apelu, uczniowie klas 1-3 wręczone zostały nagrody i wyróżnienia za udział w organizowanych w naszej szkole konkurach.

Swoje nagrody otrzymały  między innymi dzieci biorące udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim, konkursie czytelniczym "Z książką za Pan Brat", konkursie plastycznym "Cztery pory roku" - etap Jesień, Zima oraz konkursie przyrodniczym "Sekrety Świata Zwierząt". Nagrody i wyróżnienia wręczono również uczniom biorącym udział w zorganizowanych w ramach obchodów Światowego Dnia Kota przez bibliotekę szkolną oraz samorząd uczniowski konkursach. (pełne relacje z konkursów poniżej)

Całe spotkanie urozmaicił minikoncert na flażolet i drewienka przygotowany przez uczniów klas II b i c oraz III b i c  ........... oraz " gansterski " występ chłopców z IIc. Gwiazdą spotkania była roześmiana Pani Wiosna, która samodzielnie pogratulowała nagrodzonym oraz zapewniła wszystkich o swoim szybkim nadejściu.

Monika Spławska