Przeskocz do treści

Drzwi otwarte

W tym tygodniu szeroko otwarliśmy drzwi naszej szkoły dla przedszkolaków i ich rodziców.  Zawitały do nas dzieci z wielu średzkich przedszkoli i wraz ze starszymi kolegami z klas pierwszych, drugich i trzecich wykonywały kolorowe prace plastyczne, bawiły się na sali gimnastycznej, wykonywały eksperymenty i  doświadczenia. Po południu do szkoły zostali zaproszeni także rodzice ze swoimi pociechami by obejrzeć sale lekcyjne, świetlicę, bibliotekę. Tam czekały na dzieci kolejne niespodzianki : zabawy z chustą Klanzy, dekorowanie przepysznych ciasteczek, zabawy ruchowe, plastyczne, doświadczenia, spotkania z logopedą, zabawy  językiem angielskim i niemieckim , układanki na tablicy interaktywnej. A ponieważ spotkanie to miało miejsce w „Tłusty czwartek” można było wypić kawę i skosztować pączka. Dzieci bawiły się doskonale korzystając z przygotowanych dla nich atrakcji. Było słodko, wesoło, radośnie…

Dagmara Godziewska