Przeskocz do treści

Walentynkowych atrakcji ciąg dalszy…

14 lutego, tradycyjnie, świętowaliśmy również w budynku przy ulicy Dąbrowskiego. Z inicjatywy wychowawców oraz wicedyrektor Arlety Chergui przygotowano dla dzieci walentynkowe atrakcje i niespodzianki. Tego dnia wszystkim podejmowanym działaniom przyświecało motto:

„W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego,
nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień radości…”

Od samego rana dzieci składały sobie życzenia i obdarowywały się wzajemnie „walentynkami”. W tym dniu szkołę odwiedził też niezwykły gość – św. Walenty, który dla każdej klasy przygotował specjalne „walentynkowe” pozdrowienia. Oprócz życzeń tajemnicza przesyłka zawierała również zaproszenie do wspólnej zabawy. Walenty ukrył na szkolnym boisku  papierowe serca, które po odnalezieniu uczniowie wymieniali na słodkie upominki zakupione przez Radę Rodziców.

Cały dzień był niezwykle miły i radosny. Upłynął w atmosferze dobrej zabawy.