Konkurs na Kartki Świąteczne rozstrzygnięty!

W grudniu uczniowie naszej szkoły przygotowali piękne kartki świąteczne w języku
angielskim i niemieckim. Do konkursu zgłosiło się bardzo wielu uczestników.
Jury w składzie: p. Barbara Pucek, Paulina Pyrzyk, Agnieszka Wysocka, Anna Wnuk, Agnieszka Milewska i Grzegorz Janicki mieli nie lada trudne zadanie, ponieważ musieli przyznać nagrody laureatom. Przed feriami p. dyrektor Jadwiga Wieland wręczyła dyplomy i upominki.

Organizatorzy konkursu bardzo dziękują Radzie Rodziców za ufundowane nagrody. Kartki można jeszcze podziwiać w holu naszej szkoły przy ulicy Dąbrowskiego 50 oraz ulicy Lipowej 9.Laureaci Konkursu na Kartkę Świąteczną w Języku Angielskim:
Klasy I-III:
I miejsce – Marta Fludra, II miejsce – Liliana Jaśkowiak, III miejsce – Krzysztof Maciejewski
Klasy IV – V:
I miejsce – Kinga Łopatka kl. IV c, II miejsce – Wiktoria Ambroży kl. IV c, III miejsce –
Maciej Lammel kl. V s
Klasy VI – VII:
I miejsce - Paweł Kościelniak kl. VII e, II miejsce – Tomasz Skrobich kl. VI s, III miejsce – Abbas Alakparow kl. VI b
Laureaci Konkursu na Kartkę Świąteczną w Języku Niemieckim:
I miejsce – Martyna Rurek kl. III b, II miejsce – Paweł Putowski kl. VIIa, III miejsce –
Vladylena Prymachenko kl. VI c

Anna Wnuk