Przeskocz do treści

Mistrzostwa Szkoły w Szachach

Dnia 19.12.2018 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Udział
w zawodach brali uczniowie klas IV - VIII, łącznie 14 zawodników
i 4 zawodniczki. W Mistrzostwach rozegrano 7 rund po 15 minut dla każdego zawodnika. Bezkonkurencyjny okazał się Jan Skrzypiński z klasy 5e który wygrał wszystkie pojedynki i został Mistrzem Szkoły. Po zaciętej walce do ostatniej rundy drugie miejsce zajął Antoni Felman z klasy 7e, trzeci był Rafał Kapuściński z klasy 5s. Poziom rozgrywek był na dość wysokim poziomie. Sędzią głównym zawodów był Leszek Maźwa. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek.

W Mistrzostwach udział wzięli:

Weronika Kopczyńska 8b,

Oliwia Tomczak 7a

Antoni Felman 7e,

Piotr Krajewski 7e,

Filip Grześkowiak 7e,

Mateusz Wilk 6s,

Gustaw Graf 6s,

Kacper Ochowiak 6s,

Antoni Mieloch 6s,

Hubert Zys 6b,

Wiktor Senk 6b,

Jan Skrzypiński 5 e,

Maria Golec 5s,

Kuba Jankowski 5s,

Rafał Kapuściński 5s,

Maciej Lammel 5s,

Maciej Nowik 5s,

Julia Rawecka 4s,

hdr

hdr