Przeskocz do treści

Charytatywne granie w Dwójce.

W dniu 7 grudnia nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp. zaprosili rodziców i ich pociechy do wspólnej zabawy w ramach akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Został zorganizowany rodzinny turniej piłki siatkowej. W zawodach udział wzięły zespoły dwu osobowe: uczeń plus członek rodziny. Podczas turnieju udało zebrać się bardzo wiele artykułów spożywczych, które zostaną przekazane przez dyrekcję szkoły potrzebującym rodzinom. W turnieju udział wzięło 17 par ( w kategorii klas IV-VI oraz 2 pary w kategorii klas VII-IIIG.  W kategorii klas IV-VI zwyciężył zespół Mateusza i Aliny (mama) Madaj, drugie miejsce należało do Wojtka Barczaka i mamy Małgorzaty, natomiast  trzecie miejsce wywalczyła Maria Biniarz z mamą Agatą. Tuż za podium na czwartym miejscu znalazła się drużyna Nadii i Michała (tata) Sosińskich.

Starszą kategorię wygrała para Barbara Kluczyńska i Julia Wincenciak, natomiast para Hanna Małolepsza i Adam Rozwora zajęła drugą lokatę.

Alina Madaj

Karolina Lewandowska