Przeskocz do treści

Wycieczka do Poznania

W piątek 7 grudnia 2018 uczniowie klas ósmych wybrali się na wycieczkę do Poznania.

Najpierw pojechaliśmy do kina Helios, gdzie obejrzeliśmy film przygodowy pt.  „Alpha”. Bohaterem filmu jest młody, ranny myśliwy, który zaprzyjaźnia się z dzikim wilkiem i przeżywa niebezpieczne przygody podczas długiej drogi do swojej osady.

Następnie udaliśmy się na ulicę Grunwaldzką, gdzie znajdują się pokoje zagadek „Zamknięci w pokoju”, czyli popularna  ostatnio gra typu Escape Room. Tam zostaliśmy podzieleni na kilka grup i przez godzinę rozwiązywaliśmy różne tematyczne zagadki, których celem było wydostanie się z zamkniętych pokoi. Poszło nam świetnie! Zabawa była przednia, a emocje ogromne!

Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w kórnickim McDonaldzie.

Najedzeni,  zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy wieczorem do Środy.

Barbara Wojtaszak