Przeskocz do treści

Dekoracje

W środę, 5 grudnia, w naszej szkole przy ul. Dąbrowskiego, odbyło się drugie z kolei spotkanie integracyjne: Dzieci - Rodzice - Nauczyciele. Tym razem celem naszej pracy twórczej było wykonanie dekoracji świątecznych na szkolne korytarze. Powstały sylwety wspaniałych Mikołajów, choinek i bombek, które zostały zawieszone pod sufitem. Spotkanie sprzyjało miłym rozmowom, rozwijało umiejętność współpracy, ale przede wszystkim było przyjemnym czasem wolnym spędzonym z rodzicem, bratem, siostrą lub innymi członkami rodziny. Całemu przedsięwzięciu towarzyszył zapach pieczonych pierniczków roztaczający się po całym korytarzu, które piekła dla uczestników spotkania Pani Magdalena Wieland, a które znikały w oka mgnieniu. Chętni mogli także napić się herbaty lub kawy w szkolnej, miniaturowej kawiarence. Mamy za sobą już dwa udane spotkania integracyjne. Tych, co byli i tych, którzy jeszcze nie byli, serdecznie zapraszam na następne spotkanie w imieniu wszystkich organizatorów. O terminie oczywiście powiadomimy.

[fotorelacja już niebawem]

Magdalena Franczak