Przeskocz do treści

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W czwartek 25 października odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Gminy
w Halowej Piłce Nożnej. Wzięły w nich udział zespoły : SP Słupia Wielka, SP Keglik,
SP ZSA , no i oczywiście nasi chłopacy.Niestety  po remisie  2:2 z rywalami z ZSA , przegranej  0: 1  z Keglikiem i zwycięstwie 6 : 0  z rówieśnikami ze Słupi pierwszy raz od wielu ,wielu lat nasi reprezentanci nie awansowali do dalszych rozgrywek zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Zawdzięczają to fatalnej skuteczności podczas tego turnieju, zwłaszcza w meczu z Keglikiem , kiedy to mieli niezliczoną ilość znakomitych sytuacji pod bramką rywali i żadnej nie wykorzystali , a sami bardzo pechowo  stracili bramkę w ostatniej minucie meczu. Tym samym zamknęli sobie drogę do awansu do dalszych rozgrywek i pozwolili Keglikowi zająć pierwsze miejsce.

Na rewanż trzeba będzie czekać do wiosny , bo wtedy wystartują rozgrywki na orlikach. Miejmy nadzieję , że nasi chłopacy pokażą charakter i w 100% zrewanżują się swoim rywalom.

Oto nazwiska naszych piłkarzy :

KACPER SOŁTYSIAK, WOJTEK  STĘPIEŃ, PIOTR RODOWSKI  Z 8 S,

MAKSYMILIAN  SIEJAK Z 3 B

KACPER GERC, ALBERT SCHEFFLER, FILIP PÓŁROLNICZAK, KACPER FRACH, ADAM ROZWORA, SEBASTIAN ŁOPATKA Z 3 C.