Przeskocz do treści

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I – III

Tegoroczny Szkolny Konkurs Recytatorski w klasach I-III przebiegł pod hasłem „Poeci znani i lubiani”. Najpierw młodzi miłośnicy poezji zostali wyłonienie przez wychowawców w eliminacjach klasowych. Przedstawiciele poszczególnych klas prezentowali swoje umiejętności recytatorskie przed Komisją Konkursową w dniach   15 - 16 października.Komisja w składzie nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej: p. Monika Spławska, p. Beata Rodzielska-Talarczyk i p. Małgorzata Haremska po burzliwych obradach wyłoniła na poziomach klas następujących laureatów:

Klasy I

1 miejsce Zofia Bandosz kl. 1a
2 miejsce Julia Wiśniewska kl. 1a, Martyna Wielińska kl. 1a
3 miejsce Adam Wieczorek kl. 1b i Helena Jakubowska kl. 1c

Wyróżnienia: Mateusz Pawlak kl. 1b, Aleksander Rydlewski kl. 1b

Klasy II

1 miejsce Laura Janicka kl. 2a
2 miejsce Joanna Fludra  kl. 2e
Wiktoria Zawitaj kl. 2d
3 miejsce Nadia Stawicka kl. 2b, Anna Hypka kl. 2e

Wyróżnienia: Julia Urbaniak kl. 2a , Aleksy Startyński kl. 2b

Klasy III

1 miejsce Marta Fludra kl. 3b
2 miejsce Weronika Jacków kl. 3c
Wiktoria Dolata kl. 3b
3 miejsce Mikołaj Rawecki kl. 3a, Bartosz Majcher kl. 3a

Wyróżnienia: Adrian Żelek kl. 3b, Nela Gaworska kl. 3d

Małgorzata Haremska