Przeskocz do treści

Świętujemy Odzyskanie Niepodległości

Choć do 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości jeszcze kilka dni to dzieci wraz z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej postanowiły uczcić to wyjątkowe święto w trochę inny sposób. W piękny słoneczny dzień zasadziliśmy przed szkołą 100 cebulek tulipanów w kolorach białym i czerwonym, które na wiosnę rozkwitną piękną biało-czerwoną flagą.

Chcieliśmy też zostawić na dłużej ślad po naszej nauce historii Polski, więc korzystając z zaproszenia Pana Przemysława Zalesińskiego odcisnęliśmy nasze dłonie na wspaniałym muralu który powstał w ramach akcji „Murale Polskiej Niepodległości”. I choć daty czasem nam się jeszcze mylą to staramy się pamiętać o tych którzy walczyli za wolność naszej Ojczyzny i jak ważne są symbole narodowe.


Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej