Kiermasz w Dwójce

W dniach 5-9 listopada 2018 r. (podczas zebrań-w budynkach przy ul. Lipowej i ul. Dąbrowskiego) odbędzie się Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na potrzeby zdrowotne uczniów naszej szkoły podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom „PomaGosie” im. M. Staszak.
Uczniowie mogą wykonać kartki, ozdoby, świeczniki, itp. na plastyce, technice lub w domu. Liczymy na ich kreatywność i poczucie estetyki. W ostatnim tygodniu października odbędzie się gromadzenie tych produktów. Przyjmować będziemy tylko wytwory czyste, starannie wykonane.
Zapraszamy do wzięcia udziału także Rodziców! Liczymy na wspaniałą współpracę. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z przygotowań do kiermaszu.
Maria Łażewska
Renata Smoczyk