Przeskocz do treści

Spotkanie z panem burmistrzem

W środę 10 października, uczniowie biorący udział w wymianie młodzieży, spotkali się z burmistrzem Wojciechem Ziętkowskim. Uczestnicy projektu międzynarodowego opowiedzieli o swoim wrześniowym pobycie w Kralupach, wrażeniach i nowych doświadczeniach, integracji z kolegami z Czech i Niemiec, pobycie w Pradze, spotkaniu z burmistrzem Kralup i jednocześnie senatorem Peterem Holečkiem.
Młodzież podziękowała za wsparcie finansowe wymiany młodzieży, jakiego udziela Urząd Miasta. Opiekunki grupy panie Agnieszka Wysocka i Anna Wnuk opowiedziały o kolejnym spotkaniu międzynarodowym, planowanym w maju 2019 roku w Środzie. Nie zabrakło też miejsca na dyskusję o aktualnej sytuacji naszego miasta, planach edukacyjnych młodzieży na przyszłość.
Anna Wnuk