Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

04.10.2018 w Parku Łazienki w Środzie Wlkp.. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp. brali udział w Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Ze względu na zmiany w funkcjonowaniu oświaty SP 2 startowało w dwóch kategoriach. Kategoria pierwsza to 6 klasy i młodsi, kategoria druga to 7 i 8 klasa szkoły podstawowej oraz III klasa gimnazjum. W pierwszej kategorii wystartowały dwie drużyny chłopców i dziewcząt, w drugiej kategorii jedna drużyna dziewcząt i chłopców. Bieg dla dziewcząt i chłopców z pierwszej kategorii odbywał się na dystansie 600m, w skład sztafety wchodziło 8 osób. W drugiej kategorii dziewcząt bieg odbywał się na tym samym dystansie natomiast w skład sztafety wchodziło 10 osób, chłopcy mieli do pokonania 900m. W pierwszej kategorii dziewczęta spisały się bardzo dobrze i zajęły III i IV miejsce, chłopcy zajęli II i V miejsce. W starszej kategorii dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy zajęli IV miejsce. Wszystkim reprezentantom Szkoły Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp. gratulujemy udziału w Mistrzostwach Powiatu.

Osoby które godnie reprezentowały szkołę:

Chłopcy młodsi: Stanisław Dębowski, Szymon Domański, Jan Wójkiewicz, Tomasz Skrobich, Dawid Tumidaj, Kacper Ochowiak, Krystian Żelek, Jakub Wichłacz, Jeremi Zaganiaczyk, Dawid Kaczmarek, Piotr Janas, Gustaw Graf, Antoni Mieloch, Marcel Grzelczak, Bartosz  Muczke.

Dziewczęta młodsze: Julia Zaworska, Agata Czajka, Chałas Jagoda, Agnieszka Komorowicz, Dominika Cechmann, Oliwia Szczęsna, Angelika Szmankowska, Zuzanna Tabaka, Oliwia Litke, Martyna Kurpik, Julia Mnich, Marta Gabryelewicz, Maria Wachowiak, Oliwia Rycyk, Samanta Czerniak, Nadia Sosińska.

Chłopcy starsi: Kamil Nowak, Paweł Kościelniak, Filip Grześkowiak, Antoni Felman, Kacper Sołtysiak, Wojciech Stępień, Sebastian Łopatka, Filip Półrolniczak, Albert Scheffler, Jakub Dubert.

Dziewczęta starsze: Martyna Szafraniak, Oliwia Szymkowiak, Paulina Pieczyńska, Angelika Nowak, Anastazja Yefremenko, Małgorzata Janeczko, Daria Małecka.