Przeskocz do treści

Jesienna integracja w klasie 1a

Jesienne słońce i ciepły wiatr towarzyszyły popołudniowemu, sobotniemu spotkaniu nad  średzkim jeziorem, którego uczestnikami byli uczniowie klasy 1a, ich rodzice oraz wychowawczyni. Celem spotkania była integracja nowo powstałego zespołu klasowego. Na uczestników czekał pyszny poczęstunek.  Chłopcy rozegrali mecz. Grali oczywiście w ulubioną piłę nożną. Odbyły się  także drużynowe zawody sportowe, w których przygotowanie włączyli się chętni rodzice. Przyniosły one mnóstwo śmiechu i radości. Dzieci przy współudziale rodziców wzięły udział w biegach, skokach w worku, przenosiły również piłki i woreczki.
Najwięcej emocji wzbudziła ostatnia konkurencja - przeciąganie liny. W niej do rywalizacji stanęli rodzice i uczniowie klasy 1a. Silniejsze okazały się oczywiście dzieci. Spotkanie dostarczyło wielu pozytywnych wrażeń. Uczniowie z niecierpliwością  czekają już
na październikowe popołudnie w szkole, podczas którego będą bawić się wspólnie
z rodzicami, wykonując latawce.

Małgorzata Haremska