Przeskocz do treści

Międzyszkolny turniej piłki nożnej.

W dniu 27.09.2018r. uczniowie klasy 8 sportowej wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej gdzie spisali się znakomicie zajmując I miejsce. Zawody zorganizowane zostały przez Publiczną Szkołę Podstawową z Oddziałami  Przedszkolnymi w Ziminie. Do rywalizacji przystąpiły 4 szkoły: SP2 Środa Wlkp.,
ZS Tulce, NSP Brodowo oraz gospodarze PSP w Ziminie. Turniej rozegrany został  na boisku szkolnym systemem „każdy z każdym”. Do pierwszego meczu nasi chłopcy wyszli bardzo zestresowani     i usztywnieni ale mimo to zwyciężyli ze szkołą z Brodowa 3:2. Drugie spotkanie ze szkołą w Ziminie przebiegało pod dyktando piłkarzy z dwójki, którzy bezapelacyjne zwyciężyli aż 9:0. W ostatnim meczu ze szkołą z Tulec wygraliśmy zdecydowanie 4:1. Odnosząc komplet zwycięstw wygraliśmy cały turniej otrzymując z rąk Dyrektora Szkoły w Ziminie puchar dla najlepszej drużyny turnieju.

W składzie zwycięskiej drużyny zagrali: Dawid Baranowski, Mikołaj Czaplicki, Hubert Gabała, Kamil Kaźmierczak, Kevin Litke (B),  Piotr Rodowski (B), Mateusz Ruciński, Alan Rychtanek, Kacper Sołtysiak, Wojciech Stępień i Bartosz Wysocki.

Gratulacje!

Opiekun drużyny: Mariusz Stanisławski