Przeskocz do treści

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Koło "Bezpieczeństwo ruchu drogowego" dla uczniów klas IV
wtorek 13.30-14.15, s.9D | nauczyciel: Renata Smoczyk

Koło taneczne dla uczniów klas IV
środa 13.45-14.30, s.13D | nauczyciel: Aneta Gościniak

Koło fotograficzne dla uczniów klas IV
środa 14:35-15:20, s. MAC | nauczyciel Joanna Majcher
(zajęcia rozpoczną się po 14 października)

Koło filmowe dla uczniów klas VII
środa 14.30- 15.15, s.21 | nauczyciel: Anna Dolata

Koło artystyczne dla uczniów klas VII
[zmiana terminu - informacje wkrótce] | Adamciel: Wójkiewicz

Chór dla uczniów klas VII
czwartek 14.40-15.25 | nauczyciel: Aneta Gościniak

Warsztaty koralikowe dla uczniów  klasy III e         
środa 8.00-8.45, s.2 D | Danuta Grabowska            

Jak się uczyć? Zajęcia doskonalące zdolności poznawcze dla uczniów klas V-VI          
czwartek 13.45-14.30, s.10 D | Maria Łażewska     

Język niemiecki na wesoło w grach i zabawach dla uczniów klasy III c     
poniedziałek 11.45-12.30, s.28 D | Anna Janczakowska i Agnieszka Machunik

Podróże małe i duże czyli „klub podróżnika”  dla uczniów klasy IIIc                                 
czwartek 12.40-13.25, s.28 D | Agnieszka Machunik                                                   

Koło regionalne  „Wielkopolska nasza mała ojczyzna” dla uczniów klas IV-VI        
wtorek 12.40-13.25, s.18 D | Elżbieta Nowik     

Akademia kreatywności dla uczniów klasy III c
wtorek 12.40 – 13.25, s.28 D | Agnieszka Machunik                                                   

Mały Pitagoras dla uczniów klasy III c  
piątek 12.40- 13.25, s.28 D | Agnieszka Machunik 

Angielski na wesoło, z piosenką i tańcem dla uczniów klasy III c
środa 12.40- 13.25, s.22 D | Marta Matczak           

Zajęcia przyrodniczo-plastyczne „Sekrety świata zwierząt” dla uczniów klasy Ib
piątek 12.30-13.25, s.25 D | Monika Spławska      

Koło filmowe dla uczniów klas IV-VI  
wtorek 15.00-16.00, s.20 D | Beata Żurawska        

Koło języka angielskiego dla uczniów klasy V b            
środa 12.40-13.25, s.18 L | Daniel Kowalski

Koło języka angielskiego "Poliglota" dla uczniów klas VIa i VIc
poniedziałek 13.45-14.30, s.29 D | Monika Jankowiak 

Zajęcia  z języka niemieckiego dla uczniów klas II i III gim
poniedziałek 14.35-15.20, s.31 L | Agnieszka Wysocka                                                       

Zajęcia  z języka polskiego dla uczniów klas II i III gim
wtorek 13.45-14.30, s. 12 L | Marzena Nawrocka                        

Zajęcia  z historii dla uczniów klas II i III gim
co drugi czwartek 14.35-15.20, s. 10 L Violetta Rydian                              

Zajęcia z języka polskiego dla uczniów klas II i III gim
wtorek 14.30-15.15, s.29 L | Bernadetta Kaczmarek                    

Wolontariat dla uczniów klas VII
co drugi piątek 7.15-8.00, s.20 L | Renata Smoczyk                                                     

Danuta Waligóra