klasy VII oraz II i III klasy gimnazjalne

Ogłoszenia listopadowe

1. Oceniliśmy lampiony z dyni, największą pomysłowością wykazali się uczniowie klasy 3A.
  2. Dziękujemy uczniom klasy 3B za wykonanie interesującej gazetki na temat Narodowego Święta Niepodległości.
  3. Dziękujemy wszystkim, nie tylko dziewczętom, którzy 16 listopada założyli spódnice.
  4. 21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, przygotowaliśmy dla Was w tym dniu kilka atrakcji. Przynieście do szkoły kubki, szczyptę humoru oraz nie zapomnijcie o żółtym elemencie stroju.
  5. Prosimy o wykonanie gazetek „To już zima”, ocenimy je 8 grudnia, pamiętajcie też o świątecznym wystroju klas.
  6. Nagrodzimy klasę, której uczniowie 6 grudnia nie tylko przyniosą do szkoły najwięcej czerwonych czapek, ale postarają się też o inne elementy stroju św. Mikołaja.
  7. 6 grudnia szukamy w szkole czapek św. Mikołaja, rozglądajcie się uważnie, jeśli znajdziecie czapkę zgłoście się do opiekunów Samorządu Uczniowskiego.
  8. Bierzemy udział w akcji Góra Grosza, na podpisane słoiki czekamy do połowy stycznia.
  9. Pamiętajcie, że zbieramy makulaturę i nakrętki.
  10. 22 grudnia odwiedzą Was w klasach przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i zapytają o tradycje świąteczne – warto znać odpowiedzi.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego