klasy VII oraz II i III klasy gimnazjalne

Ogłoszenia styczniowe

1. Samorząd Uczniowski ocenił Wasze gazetki oraz świąteczny wystrój sal.

I miejsce – klasa 3A

II miejsce – klasa 3B

III miejsce – klasa 2B

Gratulujemy!!!

1. Zakończyliśmy akcję Góra Grosza. Prosimy o dostarczenie do opiekunów Samorządu Uczniowskiego policzonych (ilość, nominały) „grosików”, na słoiki czekamy do końca stycznia.
  2. Prosimy o przygotowanie do 22 stycznia  gazetki „Nasze pomysły na długie styczniowe wieczory”.
  3. 19 stycznia obchodzimy Dzień Bambosza – Kapcia, wszyscy uczniowie danej klasy, którzy w piątek wraz z wychowawcą pojawią się w szkole, w swoich ulubionych kapciach, otrzymają pochwały.
  4. Zapewne wiecie, że Dzień Babci przypada  21 stycznia a Dzień Dziadka  22 stycznia. Prosimy wszystkich gimnazjalistów oraz uczniów klas siódmych o wykonanie na godzinie wychowawczej dziesięciu kartek formatu A 5, zawierających informację za co kochacie Babcię i Dziadka. Na Wasze prace czekamy do 15 stycznia.
  5. Już 5 lutego pojawi się w bibliotece szkolnej skrzynka walentynkowa, zachęcamy wszystkich do wrzucania podpisanych kartek walentynkowych. Myślisz, że do tworzenia eleganckich i subtelnych kartek okolicznościowych konieczny jest talent plastyczny? Nic bardziej mylnego! Zajrzyj na stronę http://polki.pl
  6. W związku z feriami rozpoczynającymi się 12 lutego, walentynki będziemy obchodzili w piątek 9 lutego, szukajcie ukrytych serc – naprawdę warto.
  7. Prosimy również o przygotowanie do 5 lutego plakatu Bezpieczne ferie. Format A1, technika dowolna.
  8. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego proszą wychowawców o pomoc w zachęcaniu uczniów do angażowania się w życie szkoły.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego