klasy VII oraz II i III klasy gimnazjalne

Ogłoszenia majowe

1. Prosimy o przygotowanie gazetki. Temat: Najpiękniejsze miasta i miasteczka, czyli co warto zobaczyć w Polsce. Wasze prace ocenimy 10 czerwca.
  2. Maj, to miesiąc intensywnej pracy umysłowej i odświeżania szarych komórek. Nagrodzimy uczniów z najwyższą średnią ocen z przedmiotów. Uwaga, średnia nie może być niższa niż 4,75!
  3. 25 maja ogłaszamy Dniem Sukienki. Zachęcamy wszystkie dziewczęta, aby w czwartek założyły małą czarną lub sukienkę w pastelowym kolorze.
  4. Prosimy, aby każda klasa do czwartku 24 maja dostarczyła opiekunom Samorządu Uczniowskiego życzenia dla rodziców. Dwie prace, format A5, technika dowolna.
  5. Na boisku szkolnym pięknie kwitną różaneczniki oraz barwinki, doceńmy pracę pana konserwatora, nie niszczmy ławek, krzewów, kwiatów. Dbajmy wspólnie o nasze otoczenie!
  6. Uczniowie, oczekujemy życzliwości, zaangażowania, punktualności i kultury każdego dnia.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego