klasy IV – VI

1. W listopadzie rozpoczynamy tworzenie Księgi Nietypowych Rekordów Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp.
    W tym miesiącu szukamy najdłuższego imienia i nazwiska oraz najkrótszego imienia i nazwiska (po zsumowaniu liter imienia i nazwiska). Każda klasa dostarcza wyniki do p. Marzeny Nawrockiej lub p. Kingi Grodzkiej do piątku 27 października.
  2. Festiwal Dyni w SP2!
    Każda klasa przygotowuje do poniedziałku 30 października 2017 r. „Zabawną dynię” (materiał wykonania dowolny: ozdobione warzywo, rysunek, praca przestrzenna, itp.) oraz na osobnej kartce przepis na potrawę, której głównym składnikiem jest dynia.
    Przygotowane prace należy przynieść do sali nr 1 przy ulicy Dąbrowskiego. Prosimy pamiętać o zaznaczeniu, z której klasy jest dana praca.
  3. Ogłaszamy międzyklasowy konkurs na najładniejszą dekorację z okazji Święta Niepodległości – termin do 9 listopada 2017 r.
  4. 16 listopada ogłaszamy Dniem Spódnicy!
    Nagrodzimy nie tylko właścicielki oryginalnej, własnoręcznie wykonanej lub ozdobionej części garderoby, ale klasę, w której wszystkie dziewczyny, w tym dniu, przyjdą w spódnicy.
  5. 21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, przygotowaliśmy dla uczniów w tym dniu kilka atrakcji.
  6. Przypominamy, że zbieramy makulaturę.

Kamila Pieczyńska