Przeskocz do treści

klasy IV – VI

 1. W listopadzie rozpoczynamy tworzenie Księgi Nietypowych Rekordów Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp.
  W tym miesiącu szukamy najdłuższego imienia i nazwiska oraz najkrótszego imienia i nazwiska (po zsumowaniu liter imienia i nazwiska). Każda klasa dostarcza wyniki do p. Marzeny Nawrockiej lub p. Kingi Grodzkiej do piątku 27 października.
 2. Festiwal Dyni w SP2!
  Każda klasa przygotowuje do poniedziałku 30 października 2017 r. „Zabawną dynię” (materiał wykonania dowolny: ozdobione warzywo, rysunek, praca przestrzenna, itp.) oraz na osobnej kartce przepis na potrawę, której głównym składnikiem jest dynia.
  Przygotowane prace należy przynieść do sali nr 1 przy ulicy Dąbrowskiego. Prosimy pamiętać o zaznaczeniu, z której klasy jest dana praca.
 3. Ogłaszamy międzyklasowy konkurs na najładniejszą dekorację z okazji Święta Niepodległości – termin do 9 listopada 2017 r.
 4. 16 listopada ogłaszamy Dniem Spódnicy!
  Nagrodzimy nie tylko właścicielki oryginalnej, własnoręcznie wykonanej lub ozdobionej części garderoby, ale klasę, w której wszystkie dziewczyny, w tym dniu, przyjdą w spódnicy.
 5. 21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, przygotowaliśmy dla uczniów w tym dniu kilka atrakcji.
 6. Przypominamy, że zbieramy makulaturę.

Kamila Pieczyńska