Przeskocz do treści

klasy IV – VI

Ogłoszenia styczniowe

  1. Zakończyliśmy akcję Góra Grosza. Prosimy o dostarczenie do zaplecza sali nr 1 policzonych (ilość, nominały) „grosików”, na słoiki czekamy do końca stycznia.
  2. 10 stycznia obchodzimy Biały Dzień. Prosimy, aby każdy miał tego dnia biały element stroju. Samorząd Uczniowski przygotuje tego dnia zdrowy biały poczęstunek.
  3. 19 stycznia obchodzimy Dzień Bambosza – Kapcia, wszyscy uczniowie danej klasy, którzy w piątek wraz z wychowawcą pojawią się w szkole, w swoich ulubionych kapciach, otrzymają pochwały.
  4. Zapewne wiecie, że Dzień Babci przypada  21 stycznia a Dzień Dziadka  22 stycznia. Prosimy uczniów klas IV - VI o wykonanie przynajmniej czterech kartek kolorowych formatu połowa A5, zawierających informację za co kochacie Babcię i Dziadka. Na Wasze prace czekamy do 15 stycznia.
  5. Już 1 lutego pojawi się w sklepiku szkolnym skrzynka walentynkowa, zachęcamy wszystkich do wrzucania podpisanych kartek walentynkowych. Skrzynka będzie na Was czekała do 6 lutego. Myślisz, że do tworzenia eleganckich i subtelnych kartek okolicznościowych konieczny jest talent plastyczny? Nic bardziej mylnego! Zajrzyj na stronę http://polki.pl
  6. W związku z feriami rozpoczynającymi się 12 lutego, walentynki będziemy obchodzili w czwartek 8 lutego.
  7. Prosimy również o przygotowanie do 5 lutego gazetki Bezpieczne ferie.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego