Przeskocz do treści

klasy I – III

Ogłoszenia październikowe

  1. Festiwal Dyni w SP2!

Każda klasa przygotowuje do poniedziałku 30 października 2017r.„Zabawną dynię” (materiał wykonania dowolny: ozdobione warzywo, rysunek, praca przestrzenna, itp.). Chętne klasy 2 i 3 na osobnej kartce przygotowują przepis na potrawę, której głównym składnikiem jest dynia. Przygotowane prace należy przynieść do sali nr 1 przy ulicy Dąbrowskiego lub do opiekunów SU. Prosimy pamiętać o zaznaczeniu, z której klasy jest dana praca.

  1. W listopadzie rozpoczynamy tworzenie Księgi Nietypowych Rekordów Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp. W tym miesiącu szukamy najdłuższego imienia i nazwiska oraz najkrótszego imienia i nazwiska (po zsumowaniu liter imienia i nazwiska). Każda klasa dostarcza wyniki do p. Anny Koch lub p. Damiana Borowskiego do piątku 27 października.
  2. 16 listopada ogłaszamy Dniem Spódnicy!

Nagrodzimy nie tylko właścicielki oryginalnej, własnoręcznie wykonanej lub ozdobionej tej części garderoby, ale także klasę, w której wszystkie dziewczyny         w tym dniu przyjdą w spódnicy.

  1. 21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Przygotowaliśmy dla Was w tym dniu kilka atrakcji.
  2. Dziękujemy każdej klasie, która przystąpiła do zabawy na najzabawniejsze zdjęcie „Chłopcy z naszej klasy”. Samorząd Uczniowski ocenił zdjęcia i słodki upominek powędrował do chłopców z klas: 3b, 2b, 1b.
  3. Samorząd Uczniowski ocenił wystrój jesienny oraz gazetki „Nasza klasa”.

W kategorii wystrój jesienny nagrodę zdobywa klasa 3c (oraz wyróżnienie klasy: 2bi 3b). W kategorii „Nasza klasa” nagrodę zdobywa klasa 3d.

Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w życie szkoły.

  1. Przypominamy, że zbieramy makulaturę.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

A.Koch, D. Borowski