klasy I – III

Ogłoszenia kwietniowe

Za zdjęcia „Dziewczyny z naszej klasy” Samorząd Uczniowski nagrodził słodkim upominkiem klasy: 2b, 3b i 3c.

Dziękujemy wszystkim, którym nie brakowało wyobraźni, fantazji i pomysłów  podczas Dnia Szalonych Fryzur. Nagroda wędruje do uczniów klasy 3b.

Wiosenne dekoracje pojawiły się we wszystkich salach i korytarzach. Mały Samorząd Uczniowski nagrodził za gazetkę „Wiosna, ach to ty” klasę 3a.

24 kwietnia (wtorek) ogłaszamy Zielonym Dniem – prosimy wszystkich uczniów i nauczycieli, aby tego dnia każdy posiadał zielony element stroju. Prosimy również, aby każda klasa przygotowała plakat o dowolnym zielonym owocu lub warzywie. Plakat może być dziełem chętnych uczniów, którzy podejmą się tego zadania lub może to być zbiór plac plastycznych wszystkich uczniów. Oprócz plastycznego przedstawienia zielonego owocu / warzywa można też dodać informacje np. o właściwościach zdrowotnych, walorach smakowych.

Format plakatu - A3, technika dowolna. Plakat (lub plakaty) przekazujemy opiekunom Samorządu Uczniowskiego do 23 kwietnia 2018r.

27 kwietnia obchodzimy w szkole Dzień Bezguścia – im dziwniej, tym lepiej.  Zaskoczcie nas kreatywnością i zdolnością łączenia wzorów i kolorów.

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego