Przeskocz do treści

klasy I – III

Ogłoszenia styczniowe

1.Zakończyliśmy akcję Góra Grosza. Prosimy o dostarczenie policzonych (ilość, nominały) grosików. (Klasy 1 i 3 - zaplecze sali 1D, klasy 2 - pokój nauczycielski w budynku ul. Lipowa). Na słoiki czekamy do końca stycznia.

2.10 stycznia obchodzimy w naszej szkole Biały Dzień. Prosimy, aby każdy miał w środę biały element stroju. Samorząd Uczniowski przygotuje tego dnia zdrowy biały poczęstunek.

3.19 stycznia obchodzimy Dzień Bambosza - Kapcia. Wszyscy uczniowie, którzy w piątek wraz z wychowawcą pojawią się w szkole w swoich ulubionych kapciach, otrzymają pochwały.

4.Zapewne wiecie, że Dzień Babci przypada 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia.
Prosimy chętnych uczniów klas I - III o przygotowanie serduszek z krótką wypowiedzią pisemną - Za co cenimy babcię i dziadka? Wystarczy nawet jedno zdanie: Kocham moją babcię, bo..., Cenię mojego dziadka, ponieważ...

Wasze prace oddajcie wychowawcy, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przyjdą po nie 15 stycznia.

5.Już 1 lutego pojawi się w sklepiku szkolnym skrzynka walentynkowa. Zachęcamy wszystkich do wrzucania kartek walentynkowych. Nie zapomnijcie napisać, do kogo (imię, nazwisko i klasa) ma trafić kartka! Skrzynka będzie na Was czekała do 6 lutego.

Uczniów klas 2 walentynkowe pudło będzie odwiedzać w ich salach:)
W związku z feriami rozpoczynającymi się 12 lutego, walentynki będziemy obchodzili w naszej szkole w czwartek 8 lutego.

6. Prosimy również o przygotowanie do 5 lutego gazetek Bezpieczne ferie.

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego