Przeskocz do treści

Kadra

Dyrektor:
mgr Jadwiga Wieland

Zastępcy dyrektora:
mgr Arleta Chergui
mgr Małgorzata Kaczmarek
mgr Danuta Waligóra

Język polski:
mgr Monika Kupiszewska-Grzeszczak
mgr Anna Heigelmann
mgr Maria Łażewska
mgr Barbara Wojtaszak
mgr Kinga Grodzka
mgr Bernadetta Kaczmarek
mgr Marzena Nawrocka

Matematyka:
mgr Elżbieta Sibińska
mgr Anna Scholz
mgr inż. Grzegorz Szóstak
mgr Agnieszka Wieczorek
mgr Jarosław Sobota
mgr Mikołaj Ryll

Przyroda:
mgr Lidia Kaźmierczak
mgr Jolanta Szymura

Biologia:
mgr Anna Dolata
mgr Lidia Kaźmierczak

Chemia:
mgr Wiesława Lesińska

Geografia:
mgr Anna Maćkowiak

Fizyka:
mgr Olena Metelska

Historia:
mgr Anna Izydorczak
mgr Elżbieta Nowik
mgr Krzysztof Nowik 
mgr Beata Piwowarska- Idaszek                                                                 

Wiedza o społeczeństwie:
mgr Krzysztof Nowik

Język angielski:
mgr Mariusz Cybichowski
mgr Monika Jankowiak
mgr Daniel Kowalski
mgr Agnieszka Milewska
mgr Barbara Pucek
mgr Grzegorz Janicki
mgr Paulina Pyrzyk

Język niemiecki:
mgr Anna Janczakowska
mgr Agnieszka Wysocka
mgr Anna Wnuk

Informatyka, zajęcia komputerowe:
mgr Arleta Chergui
mgr Anna Janczakowska
mgr Joanna Majcher
mgr Renata Smoczyk
mgr Jarosław Sobota
mgr Agnieszka Wieczorek

Muzyka, plastyka:
mgr Marta Gorczyca
mgr Aneta Gościniak
mgr Adam Wójkiewicz

Technika, zajęcia techniczne:
mgr Renata Smoczyk
mgr Beata Piwowarska-Idaszek

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Anna Wnuk

Religia:
mgr Jolanta Adam-Budzinska
mgr Damian Borowski
mgr Barbara Krenc
mgr Grażyna Majchrzycka-Jaskuła
mgr Ratajczak Zofia

Wychowanie fizyczne:
mgr Mirosław Błaszyk
mgr Waldemar Grześkowiak
mgr Aleksandra Hańczyk
lic. Łukasz Kaczałka
mgr Karolina Lewandowska
mgr Alina Madaj
mgr Leszek Maźwa
mgr Ilona Olsztyńska-Pawlak
mgr Mariusz Stanisławski
mgr Marta Woźniak
mgr Katarzyna Kapuścińska

Edukacja wczesnoszkolna:
mgr Monika Spławska
mgr Beata Rodzielska-Talarczyk
mgr Agnieszka Dutkiewicz
mgr Alicja Szymczak
mgr Dagmara Godziewska
mgr Dorota Pernak
mgr Małgorzata Haremska
mgr Agnieszka Pawłowska-Machunik
mgr Danuta Grabowska
mgr Halina Gurczyńska
mgr Magdalena Franczak
mgr Magdalena Wieland

WDŻ:
mgr Barbara Pietrzak
mgr Grażyna Majchrzycka-Jaskuła

Nauczyciele wspomagający:
mgr Ewa Pieczyńska - oligofrenopedagog
mgr Kamila Pieczyńska - oligofrenopedagog
mgr Renata Towarek - oligofrenopedagog
mgr Maria Rogozińska - oligofrenopedagog
mgr Małgorzata Kajdasz - oligofrenopedagog
mgr Anna Przybylska - oligofrenopedagog

Pedagog:
mgr Danuta Waligóra
mgr Aneta Maciejewska
mgr Agnieszka Najewska-Nowak

Psycholog:
mgr Marta Brodowska

Terapia pedagogiczna:
mgr Dorota Jackowiak - Szaroleta

Doradztwo zawodowe:
mgr Aneta Maciejewska

Logopeda:
mgr Aleksandra Szulczyńska
mgr Ewa Lewandowska 

Biblioteka:
mgr Anna Heigelmann
mgr Wioletta Kasprzyk

Świetlica:
mgr Anna Izydorczak
mgr Joanna Szarzyńska-Nowak
mgr Barbara Pietrzak
mgr Jolanta Szymura
mgr Natasza Foder - Mikołajczak
mgr Damian Borowski

Pomoc nauczyciela:
Katarzyna Sosińska- Kot
Adrianna Łukasińska- Kaszub