Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

+ Dodaj nowy wpis

Strona 1 z 2 (w sumie 20 wpisów) | Następna »

lut 20 16:23
Kamil Lutyński

Jako Absolwent pozdrawiam kadrę pedagogiczną SP nr 2

jak szybko i skutecznie schudnąć z ud i brzucha

lut 1 14:11
Adrian Biały

Pozdrawiam całe grono pedagogiczne. Moja szkoła <3 Pozdrawiam, Adrian Biały.

sty 26 18:29
Agata

Dziękujemy za uroczy wieczór z koncertem noworocznym. Do zobaczenia za rok (mam nadzieję!)!

sty 1 18:40
Monika

Lubię tą szkołę.

gru 16 06:53
uwielbiam nasza szkołę,ulubione panie i moją klasę.Pozdrawiam Martyna
lis 25 17:46
Monika

Cieszę sie, że jestem uczennicą tej szkoły. Pozdrawiam wszystkich.

lis 21 14:09
Marek

Cieszę się, że jestem uczennica tej szkoły. Pozdrawiam kolezanki z klasy i nasze kochane Panie! lokaty 6 miesięczne

sty 11 15:15
Kasia Nowicka

Bardzo się cieszę, że byłam w sobotę na jasełkach w klasie mojej siostrzenicy. Było fantastycznie, miło i wseoło. Do zobaczenia za rok!

......................................................................................................................................................

kwi 7 16:28
Adriana Kalisz

Szkoła o naprawdę wyjątkowo ciepłym podejściu do dzieci i ich rodzin. Rzeczywiście potrafią wyzwolić radość z nauki. Polecam i chylę czoła przed tak udanym projektem edukacyjnym.
Adriana
- www -

gru 27 15:16
Anna z Nowego Sącza