Przeskocz do treści

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klas I
1a | czwartek 11:45 - 12:30 | nauczyciel: Regina Bartkowiak
1b | czwartek 12.30-13.15, s. 25| nauczyciel: Monika Spławska
1c | środa 11.35- 12.20, s.21 | nauczyciel: Mirosława Kaczmarek
1d | poniedziałek 11.30-12.45, s.22 | nauczyciel: Agnieszka Dutkiewicz
1e | środa 8.00-8.45, s. 26D | nauczyciel: Beata Talarczyk

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klas II
2a | poniedziałek 11.40-12.25, s. 8L | nauczyciel: Regina Stanisławska
2b | środa 11.40-12.25, s. 11L | nauczyciel: Alicja Szymczak
2c | środa 12.30- 13.15, s .10L | nauczyciel: Dagmara Godziewska
2d | wtorek 12.40-13.25, s. 12L | nauczyciel: Dorota Pernak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klas III
3a | poniedziałek 12.40-13.25, s. 27D | nauczyciel: Halina Gurczyńska
3b | środa 12.40-13.25, s. 24D | nauczyciel: Małgorzata Haremska
3c | poniedz. 12.40-13.25, s. 28D | nauczyciel: Agnieszka Pawłowska-Machunik
3d | czwartek 11.45- 12.30, s. 28D | nauczyciel : Dorota Szaroleta
3e | wtorek 8.00- 8.45, s. 2 | nauczyciel: Danuta Grabowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
dla klas IV | wtorek 13.45-14.30, s. 21D | nauczyciel: Mirosława Kaczmarek
dla klas V | poniedziałek 13.30-14.15, s. 21D | nauczyciel: Mirosława Kaczmarek
dla klas VI | piątek 14.35-15.20, s.21D | nauczyciel: Monika Kupiszewska-Grzeszczak
dla klas VII | wtorek 14.35-15.20, s.21L | nauczyciel:Monika Kupiszewska-Grzeszczak
dla klas II i III gim | czwartek 15.30-16.15 | nauczyciel: Kinga Grodzka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
dla klas IV | poniedziałek 13.45- 14.30, s. 11D | nauczyciel: Mikołaj Ryll
dla klas V | środa 14.35-15.20, s. 11D | nauczyciel: Mikołaj Ryll
dla klas VI | 13.45- 14.30, s. 11 D | nauczyciel: Mikołaj Ryll
dla klas VII | wtorek 14.35-15.20, s. 22L| nauczyciel: Mikołaj Ryll
dla klas II gim | wtorek 13.45-14.30 | nauczyciel: Jarosław Sobota
dla klas III gim | wtorek 15.25-16.10 | nauczyciel: Jarosław Sobota

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego
dla klas IV-VI | poniedziałek 15.00- 15.45 | nauczyciel: Magdalena Aust
dla klas VII, II i III gim | poniedziałek 14,35-15.20, s. 22L | nauczyciel: Anna Wnuk

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego
dla klas IV | poniedziałek 12.40-13.25, s. 30D| nauczyciel: Anna Koch
dla klas V | poniedziałek 14,35-15,20, s. 15D | nauczyciel: Anna Koch
dla klas VI | czwartek 12.40-13.25, s. 28L| nauczyciel: Anna Koch
dla klas VII, II i III gim | poniedz. 14.35-15.20, s. 29L| nauczyciel: Agnieszka Milewska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z przyrody
dla klas IV |czwartek 13.45-14.30, s. 17D | nauczyciel: Lidia Kaźmierczak
dla klas V | poniedziałek 13.45-14.30, s. 17D| nauczyciel: Lidia Kaźmierczak
dla klas VI | czwartek 13.45-14.30, s.3D| nauczyciel: Jolanta Szymura

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z geografii
dla klas VII, II i III gim | środa 14.35-15.20, s. 31L| nauczyciel: Anna Maćkowiak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z biologii
dla klas VII, II i III gim | poniedziałek 13.30-14.15, s. 21L| nauczyciel: Anna Dolata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii
dla klas VII, II gim | poniedziałek 15.30-16.15, s. 4L| nauczyciel: Wiesława Lesińska
dla klas III gim | poniedziałek 16.15-17.00, s. 4L| nauczyciel: Wiesława Lesińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki
dla klas VII, II gim | poniedziałek 13.45-14.30, s. 1L| nauczyciel: Olena Metelska
dla klas III gim | poniedziałek 14.35-15.20, s. 1L| nauczyciel: Olena Metelska

 

 

Danuta Waligóra