Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
« POWRÓT

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

11:40 - 12:40 „Flażoletowa muzyka” - s. 22
Osoba prowadząca:
Anna Przybylska
klasa III
11:45 - 12:30
„Mały Artysta”
zajęcia plastyczne - s. 4 (Lipowa)
Osoba prowadząca:
Dagmara Godziewska
klasa I
11:45 - 12:30
„Śpiewam, tańczę, gram”
zajęcia muzyczno-ruchowe - s. 5 (Lipowa)
Osoba prowadząca:
Alicja Szymczak
klasa I
11:45 - 12:30
„Mały Artysta”
zajęcia plastyczne - s. 6 (Lipowa)
Osoba prowadząca:
Magdalena Franczak
klasa I
11:45 - 12:30
„Tańczące nutki”
zajęcia muzyczno-ruchowe - s. 2 (Lipowa)
Osoba prowadząca: Dorota Pernak klasa I
11:55 - 12:40 "Mały Matematyk"
koło matematyczne - s. 23
Osoba prowadząca:
Beata Rodzielska-Talarczyk
klasa IIIc
13:00 - 13:45
13:50 - 14:35
Piłka nożna - sala gimnastyczna
Osoba prowadząca:
Mariusz Stanisławski
klasy IV - VI
13:00 - 13:45 "Śladami Braci Grimm"
koło teatralne - s. 30
Osoba prowadząca:
Anna Janczakowska
klasy IV - VI
14:00 - 14:45 "Badam, odkrywam, obserwuję"
koło przyrodnicze - s. 3
Osoba prowadząca:
Jolanta Szymura
klasy V i VI
14:00 - 14:45 "Badam, odkrywam, obserwuję"
koło przyrodnicze - s. 17
Osoba prowadząca: Lidia Kaźmierczak klasy V i VI
14:00 - 14:45 "Smaczna kuchnia"
koło kulinarne - kuchnia
Osoba prowadząca:
Grażyna Majchrzycka-Jaskuła
klasy III - VI
14:00 - 14:45
"English is easy"
koło języka angielskiego - s. 10
Osoba prowadząca:
Daniel Kowalski
klasy VI
14:00 - 14:45 "Mistrzowie kodowania"
koło komputerowe - sala komputerowa
Osoba prowadząca: Joanna Majcher klasy III - VI
14:00 - 15:00 "Czytam i tworzę"
zajęcia czytelniczo-plastyczne w bibliotece
Osoba prowadząca:
Barbara Wojtaszak
klasy III - VI
11:55 - 12:40
"Z ortografią za pan brat"
koło ortograficzne - s. 21
Osoba prowadząca:
Halina Gurczyńska
klasa IIIg
11:55 - 12:40
"Z flażoletem za pan brat"
koło flażoletowe - s. 29
Osoba prowadząca:
Regina Bartkowiak
klasa III
11:55 - 12:40
"Mały Pitagoras" - s. 28
Osoba prowadząca:
Agnieszka Pawłowska-Machunik
klasa IIc
13:00 - 13:45
"Z matematyką za pan brat"
koło matematyczne - s. 27
Osoba prowadząca:
Maria Rogozińska
klasa II
13:00 - 13:45
„Myśl, licz, kombinuj”
koło matematyczno - przyrodnicze - s. 30
Osoba prowadząca:
Lilianna Gaszczyk
klasa II
14:00 - 14:45
"Wszystko można policzyć"
koło matematyczne - s. 10
Osoba prowadząca:
Agnieszka Wieczorek
klasy IV
14:00 - 14:45 "Wielkopolska - moja mała ojczyzna"
koło historyczno-historyczne - s. 14
Osoba prowadząca: Elżbieta Nowik klasy IV - VI
14:00 - 14:45 "Żak_2"
koło teatralne - s. 18
Osoby prowadzące:
Karolina Karpisiewicz
Monika Grzeszczak
klasy IV - VI
14:00 - 14:45 "Muzyczny świat"
zajęcia muzyczno-ruchowe - s. 13
Osoba prowadząca: Aneta Gościniak klasy IV-VI
14:00 - 14:45 "Matematyka na co dzień"
koło matematyczne - s. 16
Osoba prowadząca:
Grzegorz Szóstak
klasy V
14:00 - 14:45 "Badam, odkrywam, obserwuję"
koło przyrodnicze - s. 17
Osoba prowadząca: Lidia Kaźmierczak klasy V i VI
14:00 - 14:45 Szachy - s. 1
Osoba prowadząca: Leszek Maźwa
klasy I-VI
14:00 - 14:45 "Kuchcik"
koło kulinarne - kuchnia
Osoba prowadząca: Beata Piwowarska-Idaszek klasy IV-VI
14:00 - 15:00 "Molik"
koło biblioteczne - biblioteka
Osoba prowadząca: Natasza Foder-Mikołajczak klasy IV-VI
11:55 - 12:40 "Akademia kreatywności" - s. 28
Osoba prowadząca:
Agnieszka Pawłowska-Machunik
klasa IIc
12:40 - 14:10 „Szkolny Masterchef”
koło kulinarne - kuchnia
Osoba prowadząca:
Kamila Pieczyńska
klasa III
14:50 - 15:35
"Let's play English"
koło języka angielskiego - s. 15
Osoba prowadząca:
Anna Koch
klasy V i VI
15:00 - 16:30 Piłka siatkowa - sala gimnastyczna
Osoba prowadząca:
Alina Madaj
klasy III
15:00 - 16:30 Piłka siatkowa - sala gimnastyczna
Osoba prowadząca:
Karolina Lewandowska
klasy IV

11:55 - 12:40
"Matematyka dla ciekawskich"
koło matematyczne - s. 9
Osoba prowadząca:
Agnieszka Dutkiewicz
klasa IIIf
11:55 - 12:40
"Ortofanek - zabawy z ortografią"
koło ortograficzne - s. 25
Osoba prowadząca:
Magdalena Niewiedziała
klasa IIIe
11:55 - 12:40 "English for you"
koło języka angielskiego - s. 21
Osoba prowadząca:
Katarzyna Zys
klasy IIIe i IIIg
12:50 - 14:20
„Akademia smaków”
zajęcia kulinarne - kuchnia
Osoby prowadzące:
(co drugi czwartek)
Danuta Grabowska
Mirosława Kaczmarek
klasa II, III
13:00 - 13:45
"Mały podróżnik"
koło geograficzne - s. 26
Osoba prowadząca:
Zofia Ratajczak
klasy III
14:00 - 14:45 "Niemiecki na wesoło"
koło języka niemieckiego - s. 28
Osoba prowadząca:
Anna Janczakowska
Agnieszka Machunik
klasa IIc
14:00 - 14:45
"Czytam i tworzę"
zajęcia czytelnicze - s. 11
Osoba prowadząca:
Anna Heigelmann
klasy VI
14:00 - 14:45
"Jak się uczyć?"
Zajęcia technik pamięciowych - s. 18
Osoba prowadząca:
Maria Łażewska
klasy IV - VI
14:00 - 14:45
"Kombinuję i czaruję" 
koło matematyczne - s. 16
Osoba prowadząca:
Elżbieta Sibińska
klasy V
14:00 - 14:45 "Poliglota"
koło języka angielskiego - s. 3
Osoba prowadząca: Monika Jankowiak klasy Va i Vc
14:00 - 14:45 Tenis stołowy - II piętro
Osoba prowadząca:
Łukasz Kaczałka
klasy IV - VI
     
8:00 - 8:45
"Kuferek ortograficzny"
koło ortograficzne - s. 24
Osoba prowadząca:
Małgorzata Haremska
klasa IIb
8:00 - 8:45
"Z matematyką za pan brat"
koło matematyczne - s. 1
Osoba prowadząca:
Elżbieta Buczkowska
klasy VI
15:30 - 17:00 Piłka siatkowa - sala gimnastyczna
Osoba prowadząca:
Alina Madaj
klasy III

 

« POWRÓT