Podsumowanie roku szkolnego w klasach IV-VI

"Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba z niej jeszcze korzystać." Tę mądrość starożytnego Cycerona pokazali nam nasi uczniowie reprezentując siebie i szkołę w najróżniejszych konkursach. Sukcesy szkolnych matematyków, polonistów, czytelników, historyków, przyrodników, anglistów, germanistów nagrodzili razem z Panią Dyrektor opiekunowie konkursów. Nie zabrakło również niespodzianek dla sportowców, muzyków i tancerzy. Społeczność uczniowska podziękowała także kolegom i koleżankom pracującym w szkolnym sklepiku oraz samorządzie. Teraz przyszedł czas na wymarzone wakacje. Liczymy, że nasi uczniowie wypoczęci w kolejnym roku szkolnym z takim samym zaangażowaniem zadbają o dobre imię naszej szkoły. A teraz zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć.

Agnieszka Wieczorek