Przeskocz do treści

Trzeci – ostatni – etap szkolnego konkursu czytelniczego „Z książką za Pan Brat” rozstrzygnięty. Wyłoniono Mistrzów Czytelnictwa

W dniu 23 maja 2018 roku uczniowie klas drugich i 24 maja 2018 roku uczniowie klas trzecich przystąpili do pisania testu sprawdzającego znajomość przeczytanej książki René Goscinnego pt.: „Wakcje Mikołajka”. Jury po sprawdzeniu odpowiedzi uczniów wyłoniło zwycięzców tego etapu. Laureatami wśród klas drugich zostali:
1. Alicja Wiechcińska 2c 25 p.
2. Wiktoria Dolata 2b 24 p.
3. Marta Fludra 2b 23 p.
natomiast z klas trzecich:
1. Marianna Warych 3d 29 p.
2. Wiktoria Ambroży 3e 28,5 p.
3. Filip Małecki 3c 26 p.
Po podsumowaniu wszystkich etapów Mistrzami Czytelnictwa zostały następujące osoby: wśród klas drugich Marta Fludra 2b 81 p., a wśród trzecich Wiktoria Ambroży 3e 86 p.Drugie i trzecie miejsca kolejno zajęli:
wśród klas drugich: II miejsce Alicja Wiechcińska 2c 79,5 p., III miejsce Wiktoria Mieloch 2b 72 p., wśród klas trzecich: II miejsce Marianna Warych 3d 83,5 p.,
III miejsce
Hanna Balcerowska 3e 79,5 p.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przystąpienie do konkursu, a zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnej, już trzeciej edycji tego konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Alicja Szymczak
Dorota Pernak