Przeskocz do treści

The Big Challenge: międzynarodowy internetowy konkurs języka angielskiego

18 kwietnia trzydzieścioro uczniów SP2, wraz z tysiącami innych uczniów w całej Europie wzięło udział w między-narodowym internetowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge. Dla uczniów gimnazjum to już kolejna -3 edycja tego konkursu, do którego w tym roku w naszym regionie przystąpiło 1541 uczniów.  Zadania polegające na słuchaniu, czytaniu oraz wykazaniu się znajomością słownictwa były dopasowane do wieku i poziomu językowego uczestników. W ostatnich dniach maja otrzymaliśmy wyniki konkursu i oto najlepsi uczniowie w poszczególnych grupach wiekowych:

Klasy 4 – Weronika Chrapek z klasy 4d  - 71 miejsce w regionie
Klasy 6 - Maciej CICHY z klasy 6e - 7 miejsce w regionie
Klasy 7 -  Piotr MIESIĄC  z klasy  7a – 17 w regionie
Klasa 2 GIM - Hanna ŁAWNICZAK  z klasy 2a – 87 w regionie
Klasa 3 GIM - Mateusz BANASIK 3c–57 w regionie

Opiekunki konkursu Pani Anna Koch i Pani Barbara Pucek zapraszają już dziś na kolejną edycję konkursu za rok.

All-focus
All-focus

Barbara Pucek