Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasisty rozstrzygnięty

W maju zakończył się 3-etapowy Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasisty. Do ostatniego etapu przystąpiło 44 uczestników: 1 uczennica z klasy 3a, 9 uczniów z klasy 3b, 21 uczniów z klasy 3c, 6 uczniów z klasy 3d i 7 uczniów z klasy 3e. Podczas tego etapu uczniowie zmagali się z zadaniami testowymi sprawdzającymi znajomość słownictwa i gramatyki.

Najwyższą liczbę punktów w ostatnim etapie zdobyli następujący uczniowie:
Hanna Balcerowska kl. 3e
Ewa Czerwińska kl. 3c
Julia Muszyńska kl. 3e
Antoni Sznura kl. 3c
Kacper Zieliński kl. 3b
Julia Rybko kl. 3c
Filip Małecki kl. 3c
Jakub Bartkowiak kl. 3d
Franciszek Łukaszewski kl. 3c

Zwycięzcami Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego Trzecioklasisty są trzej uczniowie, którzy uzyskali najwyższą sumę punktów ze wszystkich trzech etapów.
I miejsce Hanna Balcerowska kl. 3e
II miejsce Kacper Zieliński kl. 3b
III miejsce Julia Rybko kl. 3c
Wysoką liczbę punktów zdobyli także następujący uczniowie (w kolejności zajmowanych miejsc):
Ewa Czerwińska kl. 3c, Wiktoria Ambroży kl. 3e, Franciszek Łukaszewski kl. 3c, Jakub Bartkowiak kl. 3d, Aleksandra Bartkowiak kl. 3b, Filip Małecki kl. 3c, Kajetan Polanowski kl. 3b.

W konkursie wzięło udział 68 chętnych uczniów klas trzecich.

Gratulujemy!
Dziękujemy za udział.