Przeskocz do treści

Warsztaty metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego

                        

Zapraszamy  serdecznie nauczycieli języka niemieckiego na warsztaty metodyczne: ""KINDER LERNEN ANDERS. UNTERRICHTSPRINZIPIEN IM DEUTSCHUNTERRICHT IN DER SCHULE". Warsztaty poprowadzi pani Ksenia Herbst-Buchwald - doradca metodyczny nauczycieli języka niemieckiego ODN Poznań, lider programu DELFORT i programu Fokus Grundschule. Zajęcia odbędą się 29-go maja w godzinach: 15:30-18:45 w naszej szkole, w budynku szkoły przy ulicy Lipowej 9. Zapisy do 25 – go maja, formularz zgłoszeniowy oraz zaproszenie do pobrania poniżej (formularz należy wysłać do p. Kseni Herbst -Buchwald do 25.05, adres e-mail w formularzu i zaproszeniu).

Zapraszamy!
Dyrekcja oraz Nauczyciele języka niemieckiego SP2

Einladung FG_Unterrichtsprinzipien_Środa Wlpk
anmeldeformular-fokus-grundschule_Środa_Wlkp