Przeskocz do treści

Jump Arena i Cinema City

15 maja 2018 r. klasa 2c wraz z wychowawcą panem Jarosławem Sobotą oraz opiekunką panią Anną Izydorczak uczestniczyła w wycieczce do Poznania.

Na początku wycieczki uczniowie bawili się w Jump Arena, czyli parku trampolin. Do ich dyspozycji  były nie tylko trampoliny, lecz także ścieżki akrobatyczne oraz baseny z gąbkami, gdzie w strefie sportowej można było wykonywać różne ewolucje akrobatyczne pod czujnym okiem trenerów i opiekunów.

Po aktywnym wypoczynku gimnazjaliści przeszli do Cinema City na amerykański film fantastycznonaukowy, akcji i przygodowy w reżyserii Brada Peytona pt.: "Rampage: Dzika Furia". Film przedstawia historię nieudanego eksperymentu na stacji kosmicznej. Premiera filmu odbyła się 4 kwietnia 2018 roku w Los Angeles.

Po projekcji filmowej udaliśmy się na wspólny posiłek do galerii handlowej.

Wszyscy wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń.

Jarosław Sobota