Przeskocz do treści

NASI PIŁKARZE WICEMISTRZAMI REJONU !

W czwartek 10 maja nasi piłkarze wzięli udział w Mistrzostwach Rejonu , które odbyły się w Jarocinie. Sześć zespołów podzielono na dwie grupy , w których grano systemem ,,każdy z każdym’’. W grupie A zagrały :  Komorniki , Jarocin i Września, a w grupie  B oprócz naszej szkoły Śrem i Kłecko. Nasi  chłopacy w pierwszym meczu pokonali Kłecko  2 : 1 , a w drugim zremisowali  2 : 2 ze Śremem. To pozwoliło im zająć pierwsze miejsce w grupie , dzięki czemu w półfinale zmierzyli się z drugą drużyną z grupy A- SP  Jarocin .Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu Wasi koledzy wygrali  2 : 1 i tym sposobem znaleźli się w wielkim finale.

Niestety , przetrzebieni kontuzjami  i zmęczeni  rozegranym dzień wcześniej trudnym i ciężkim ligowym meczem, ulegli rywalom z Wrześni  1 : 4. Wielka szkoda , że w tak ważnym meczu musieli chłopacy zagrać w osłabionym składzie. Ale i tak należą im się wielkie słowa uznania za walkę  i poświęcenie do ostatniego gwizdka. Każdy  z nich zagrał na 110 % swoich możliwości i godnie reprezentował barwy ,,Dwójki’’. Oto nazwiska wszystkich reprezentantów :

FILIP KACZMAREK i  KACPER SOŁTYSIAK z VII S,  SEBASTIAN ŁOPATKA, FILIP PÓŁROLNICZAK i ADAM ROZWORA z II C,   MIŁOSZ GOŚCINIAK, JĘDREK GRZEŚKOWIAK, DAWID MOSTOWSKI, FILIP MICHALAK, WOJTEK PIECHOTA, JAKUB SIWEK I MACIEJ SZAFRAŃSKI  z III S.