Przeskocz do treści

Wiosna w pełni

Jak co roku o tej porze odbywa się w naszej szkole Szkolny Konkurs Plastyczny ”Cztery Pory Roku – Wiosna”. Jest on adresowany do uczniów edukacji wczesnoszkolnej, którzy z wielką ochotą do niego przystępują. Słońce za oknem, świergot ptaków i  pąki na drzewach nastrajają wiosennie i było co oglądać. Komisja podziwiała pomysły i wykonanie prac. Jak zawsze nagrodziliśmy i wyróżniliśmy następujących uczniów.

Prace nagrodzone: klasy pierwsze Lena Błaszak Ic; klasy drugie Agata Stefaniak  2c; klasy trzecie Paula Stanisławska 3b. Prace wyróżnione:  klasy pierwsze Piotr Kmieciak 1b; klasy drugie Marta Fludra 2b; klasy trzecie Kinga Łopatka 3c.

Zwycięzcom i wyróżnionym  serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do udziału w  ostatniej edycji przed wakacjami – Lato.

Agnieszka Machunik