Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej – Igrzyska Dzieci

Turniej Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej został rozegrany na boisku Orlik przy ul. Bora-Komorowskiego. W turnieju wzięły udział 2 drużyny: SP 2 Środa Wlkp., SP 3 Środa Wlkp. Skład drużyny piłki nożnej to maksymalnie 12 chłopców urodzonych w latach 2005 i młodsi. Do turnieju finałowego awansowały 4 zespoły: SP 2 Środa Wlkp., SP 3 Środa Wlkp., SP Klęka, SP Kolniczki. Niestety na turnieju zagrały tylko dwa średzkie zespoły. Mecz trwał 2 połowy po 25 minut.  Zespół SP 2 Środa Wlkp. zdominował rywala i pewnie awansował do trzeciego etapu czyli Mistrzostw Rejonu Poznań Teren Wschód zostając Mistrzem Powiatu. Chłopcom należą się gratulacje za walkę jaką podjęli. Gospodarzem Mistrzostw Rejonu będzie SP 2 Środa Wlkp. które odbędą się 17.05.2018 na Orliku przy ul. Bora-Komorowskiego.

Skład reprezentacji SP 2:

  1. Wójkiewicz Jan - 5s
  2. Kaczmarek Dawid - 5s
  3. Ochowiak Kacper - 5s
  4. Stratyński Marek - 6e
  5. Kościelniak Paweł - 6e
  6. Nowak Kamil - 6e
  7. Jankowski Kuba - 4s
  8. Skrobich Marcin - 4s