Przeskocz do treści

TURNIEJ O PUCHAR TYMBARKU W PIŁKĘ NOŻNĄ U10

 W dniu 24.04.2018 w Finale Wojewódzkim który odbył się w Wolsztynie wzięła udział reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp. w skład której wchodzili uczniowie urodzeni w latach 2008-2009. W Finale wzięło udział 36 zespołów. Wszystkie drużyny zostały przydzielone do poszczególnych grup których było 9. Reprezentacja SP 2Środa Wlkp. trafiła do grupy z następującymi zespołami: SP Opalenica, Dyskobolia Grodzisk Wlkp, SP Lubasz.  Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” w grupie 2 połowy po 10 minut. Pierwsze spotkanie z rywalem z Kalisza skończył się zwycięstwem 4-3. W drugim meczu piłkarze SP 2 Środa Wlkp. spotkali się z SP Opalenica, Pojedynek na wysokim poziomie niestety zakończony porażką 2-3. Ostatni mecz to pojedynek dla drużyn o pozostanie w turnieju. Niestety rywal z Bytynia był skuteczny do bólu i wygrał 3-0. Zawodnicy ze Środy ostatecznie zajęli 3 miejsce w grupie i zakończyli rozgrywki na tym etapie.  Należą się brawa wszystkim chłopcom którzy godnie reprezentowali naszą szkołę.

Skład reprezentacji SP 2 Środa Wlkp.:

  1. Kamiński Piotr
  2. Kamiński Paweł
  3. Mielcarek Dominik
  4. Motyl Wiktor
  5. Rozmiarek Adam
  6. Burian Igor
  7. Pawluczuk Aleksander
  8. Łopatka Dawid