Przeskocz do treści

PIŁKARZE NOŻNI AWANSOWALI DO MISTRZOSTW POWIATU !

W ubiegły czwartek w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej.
Z różnych powodów z zawodów tych wycofały się aż trzy szkoły , toteż ostatecznie rozegrano tylko jeden mecz. Rywalem naszych piłkarzy była reprezentacja Keglika i przed tym spotkaniem liczyła na dobry wynik. Jednak nasi chłopacy szybko wybili im z głowy myśli o zwycięstwie. Z minuty na minutę powiększali swoją przewagę , aby ostatecznie całkowicie zdeklasować przeciwnika strzelając im aż 16 bramek , tracąc przy tym tylko jedną. Ten niesamowity wynik zawdzięczają oni znakomitej skuteczności i konsekwencji w grze. Teraz czekają na nich Mistrzostwa Powiatu , które odbędą się 26 kwietnia również w naszej szkole. Już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i liczymy na Wasz gorący doping.
Naszą szkołę reprezentowali :
F. KACZMAREK i K. SOŁTYSIAK VII S, S. ŁOPATKA i F. PÓŁROLNICZAK z II C, M. GOŚCINIAK, J. GRZEŚKOWIAK, D. MOSTOWSKI, D. NYCZAK, W. PIECHOTA, M. SZAFRAŃSKI i F. MICHALAK z II S.