Przeskocz do treści

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej – Igrzyska Dzieci.

  W turniej tym nie mogło zabraknąć uczniów reprezentujących Szkołę Podstawową Nr 2 w Środzie Wlkp. Skład drużyny piłki nożnej to maksymalnie 10 chłopców urodzonych w latach 2005-2007. Szkoła Podstawowa Nr 2 zgłosiła do udziału dwie drużyny  które prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego Leszka Maźwę oraz Łukasza Kaczałkę osiągnęły bardzo dobre wyniki w rozgrywkach gminnych. Udział w Mistrzostwach wzięło łącznie 5 drużyn: SP 2 I, SP 2 II, SP Starkówiec, SP 3 I, SP 3 II. Rozgrywki odbywały się systemem "każdy z każdym". Mecz trwał 2 połowy po 10 minut.  Po wielkich emocjach do drugiego etapu czyli Mistrzostw Powiatu zakwalifikował się zespół SP 2 I. Chłopcom należą się gratulacje za walkę jaką podjęli.

Skład reprezentacji SP 2:

 1. Wójkiewicz Jan - 5s
 2. Kaczmarek Dawid - 5s
 3. Ochowiak Kacper - 5s
 4. Stratyński Marek - 6e
 5. Kościelniak Paweł - 6e
 6. Nowak Kamil - 6e
 7. Jankowski Kuba - 4s
 8. Skrobich Marcin - 4s
 9. Krajewski Piotr - 6e
 10. Hoffmann Florian - 6c
 11. Muczke Bartosz - 5c
 12. Korcz Jakub - 4s
 13. Forysiak Łukasz - 4s
 14. Forysiak Tomasz - 4s
 15. Aleksander Pawluczuk - 4s
 16. Madaj Mateusz - 4s