Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej – Igrzyska Dzieci.

W turniej tym nie mogło zabraknąć uczniów reprezentujących Szkołę Podstawową Nr 2 w Środzie Wlkp. Skład drużyny piłki nożnej to maksymalnie 10 chłopców urodzonych w latach 2005-2007. Szkoła Podstawowa Nr 2 zgłosiła do udziału dwie drużyny  które prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego Leszka Maźwę oraz Łukasza Kaczałkę osiągnęły bardzo dobre wyniki w rozgrywkach gminnych. Udział w Mistrzostwach wzięło łącznie 5 drużyn: SP 2 I, SP 2 II, SP Starkówiec, SP 3 I, SP 3 II. Rozgrywki odbywały się systemem "każdy z każdym". Mecz trwał 2 połowy po 10 minut.  Po wielkich emocjach do drugiego etapu czyli Mistrzostw Powiatu zakwalifikował się zespół SP 2 I. Chłopcom należą się gratulacje za walkę jaką podjęli.

Skład reprezentacji SP 2:

1. Wójkiewicz Jan - 5s
  2. Kaczmarek Dawid - 5s