Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych.

27.03.2018 w Parku Łazienki w Środzie Wlkp. uczniowie Szkoły Podstawowej
Nr 2 w Środzie Wlkp. brali udział
w Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Dziewczęta z klas IV i V miały do pokonania dystans o długości 600m, klasy VI 800m. Chłopcy mieli do pokonania dystans 800m. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się rewelacyjnie. Na podium stanęło łącznie 6 osób. Bardzo dobrze  spisała się uczennica klasy IV sportowej Maria Wachowiak zajmując 3 miejsce oraz Nadia Sosińska ukończyła bieg na 4 miejscu, uczennica klasy V sportowej Julia Zaworska również może sie pochwalić 3 miejscem. Rewelacyjnie spisali się uczniowie klasy IV sportowej. Mistrzem Powiatu został Marcin Skrobich natomiast Jakub Jankowski zajął 3 miejsce, V miejsce zajął Mateusz Madaj. Wysokie miejsce wśród klas V zajął Stanisław Dębowski kończąc bieg na 5 miejscu. Uczniowie klas VI powtórzyli wynik młodszych kolegów, Kamil Nowak został Mistrzem Powiatu natomiast Marek Stratyński zajął 3 miejsce.

Wszystkim reprezentantom Szkoły Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp. gratulujemy udziału w Mistrzostwach Powiatu.