Przeskocz do treści

Rozstrzygnięcie konkursu „Wielkanocny zajączek”

26 marca rozstrzygnięto konkurs adresowany dla uczniów kl. I-III „Wielkanocny zajączek.”, zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Jego celem było pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Wielkanocnych, wzbogacanie warsztatu plastycznego oraz rozwijanie kreatywności. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zajączka wielkanocnego w formie przestrzennej. Przyniesione do biblioteki prace charakteryzowały się dużą pomysłowością, a konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Przy ocenianiu komisja wzięła pod uwagę przede wszystkim wkład pracy oraz pomysłowość i różnorodność wykorzystanych materiałów.

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce:    Aleksandra Łopatka kl.1b, Julia Nowicka kl. 1b, Blanka Regulska kl. 1a

II miejsce:   Dawid Łopatka kl. 3c, Adam Płonka kl. 1b, Przemysław Solarski kl.3c,        Amelia Cyka kl. 2c, Krzysztof Maciejewski kl.2c, Paula Stanisławska kl.3b, Jakub Mikołajczak kl.2a

III miejsce:   Karol Kaczmarek kl. 2d, Izabella Maryańska kl.3b, Natalia Jędrasiak kl. 1b, Anna Wrzaskowska kl.3b, Wiktoria Maciejewska kl.1b, Maja Draszkiewicz kl.3c, Piotr Bartkowiak kl. 3c

Wyróżnienia: Nadia Stawicka kl.1b, Michał Koch kl.1b, Magdalena Bochyńska kl.1b, Wiktoria Dolata kl.2b, Zofia Wachowiak kl.3e, Anna Hypka kl.1e, Joanna Fludra kl.1e

                                               Serdecznie gratulujemy

A. Heigelmann, W. Kasprzyk