Przeskocz do treści

Bransoletki dla chorych dzieci

20 marca o godz. 15.00 w budynku przy ulicy Lipowej zebrali się członkowie społeczności uczniowskiej, aby w miłej atmosferze pleść bransoletki z muliny. Pomysłodawcą akcji charytatywnej był pan Marcin Wróblewski, który z synem Jakubem z niezwykłą cierpliwością pokazywał młodzieży jak zawiązywać supełki i świetnie się przy tym bawić. Były rozmowy, żarty, ciepła herbatka i smakowite babeczki, a co najważniejsze dużo empatii. Zapraszamy na kolejne spotkania. Więcej wiadomości wkrótce. Dołącz do nas. Obdarowywanie daje wiele satysfakcji.

Bransoletki zostaną przekazane Drużynie Szpiku z Poznania i mamy nadzieję, że sprawią chorym dzieciom wiele radości.                      

                                                   

                                                                      Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego