Przeskocz do treści

Eliminacje do Finału

20 marca odbyły się eliminacje do IX Festiwalu Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej, imprezie, której organizatorem jest nasza szkoła. Do przesłuchań zgłosiło się wielu wykonawców, którzy chcą reprezentować się w tym Międzypowiatowym Konkursie. W części angielskiej zaśpiewali: Judyta Wrzaskowska z 6d, Monika Kopczyńska z 7b, Julia Buczma z 2a, Jakub Dubert z 2b oraz Jagoda Towarek, Kaja Małecka i Wiktoria Sudol z 2c. Natomiast w części niemieckiej zobaczyliśmy: Gabrielę Zandrowicz z 6c, Paulinę Zaworską z 2a, Monikę Kraszewską z 2b, Julitę Matuszczak i Amelię Grześkowiak z 2c.Jury pogratulowało wszystkim uczestnikom występu w eliminacjach i wytypowało zastępujące osoby, które wezmą udział w Festiwalu 25 kwietnia: Julia Buczma, Wiktoria Sudol, Kaja Małecka, Jakub Dubert (rezerwowy), Paulina Zaworska, Gabriela Zandrowicz, Monika Kopczyńska (rezerwowa), Monika Kraszewska (rezerwowa).

Anna Wnuk