Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W dniu 13.03.2018 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach udział wzięły dwie szkoły: SP3 i SP2 ze Środy Wlkp.. Drużyna składa się z dwóch czwórek + po jednej zawodniczce rezerwowej. Mecz rozgrywany jest do dwóch wygranych setów. Pierwszego seta gra pierwsza czwórka, a drugiego druga czwórka. W razie remisu rozgrywany jest trzeci, decydujący set do 15 pkt. Nasze dziewczęta okazały się lepsze i wygrały spotkanie 2 – 0 (25:21, 25:18) i zostały Mistrzyniami Powiatu.

Gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w Mistrzostwach Rejonu, który odbędzie się już niebawem w Śremie.

SP 2 reprezentowały:

  1. Małolepsza Hanna 6b
  2. Szafraniak Martyna 6b
  3. Spławska Maria 6e
  4. Woźniak Oliwia 6d
  5. Matuszek Maja 6e
  6. Chomątek Julita 5s
  7. Szczęsna Oliwia 5s
  8. Szmankowska Angelika 5s
  9. Cechmann Dominika 5s
  10. Czajka Agata 5s

Opiekunowie: Alina Madaj i Karolina Lewandowska