Przeskocz do treści

Radosne święta w każdym domu

Nasza szkoła włączyła się do akcji „Radosne Święta w Każdym Domu”.

16 i 17 marca 2018r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu zbierać będą żywność w sklepie Biedronka przy ul. Niedziałkowskiego. Natomiast uczniowie wszystkich klas  mogą pomóc w przygotowaniu: paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących rodzin gminy Środa Wlkp. oraz śniadań wielkanocnych dla osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych. Od 13 do 23 marca trwać będzie w naszej szkole zbiórka produktów żywnościowych długoterminowych (np. makarony, cukier, mąka, przyprawy, herbata, słodycze…). 26 marca produkty przekażemy przedstawicielom Ośrodka Pomocy Społecznej  przy ul. Sportowej 9c w Środzie Wlkp.

Prosimy o wsparcie i zaangażowanie.

Koordynatorzy akcji:

Mirosława Kaczmarek, Jolanta Adam – Budzinska, Anna Dolata, Renata Smoczyk, Damian Borowski