Przeskocz do treści

Pola Nadziei już niebawem.

Wolontariusze z naszej szkoły przygotowania do akcji Pola Nadziei 2018 rozpoczęli już w listopadzie i grudniu 2017r. Brali udział w warsztatach, w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Hospicjum im. Piotra Króla. Zapoznali się z różnorodnością podejmowanych przez Stowarzyszenie działań i rolą wolontariuszy w tych przedsięwzięciach. Jednak to nie wszystko. Na zajęciach własnoręcznie wykonywali papierowe żonkile, które niebawem społeczność uczniowska przekaże na rzecz Hospicjum. Uczniowie klas: 3a, 5a, 7a oraz 3a i 3b gimnazjalnej to twórcy tych modeli przestrzennych. Bardzo dziękujemy także studentom Trzeciego Wieku, którzy również wsparli nas w przygotowaniach do akcji. Szczególnie grupie uczestniczącej w warsztatach komputerowych.

17 marca o godzinie 8.30 na ulicach naszego miasta zobaczymy 7 grup wolontariuszy z naszej szkoły. Łącznie 24 osoby. Liczymy na wsparcie ludzi dobrej woli.

Już niebawem relacja z akcji.

20180117_111344

Renata Smoczyk