Przeskocz do treści

Koszykarki drugie w Mistrzostwach Powiatu

W dniu 6.03. koszykarska drużyna dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się w hali Zespołu Szkół Rolniczych. Poza naszą drużyna zagrały również drużyny z Krzykos, Pięczkowa oraz gospodarz turnieju
z SP 3. Turniej rozegrano systemem pucharowym, czyli zwycięzcy pierwszych meczów grali w finale, pokonani o trzecie miejsce. Wyniki poszczególnych spotkań:

1. Pieczkowo – SP 3 47-10
2. SP-2 – Krzykosy 30-12
3. SP-2 – Pięczkowo 21-38
4. SP 3 – Krzykosy 26-6

Po rozegraniu czterech meczów tytuł Mistrzyń Powiatu obroniła drużyna z Pięczkowa. Zespół z naszej szkoły wystąpił w składzie: Wiktoria Furmańska 3a, Gabriela Duszczak 3c, Marta Garbaciak 2a, Wiktoria Surdyk 2a, Julia Buczma 2a, Sandra Furmańska 7b, Zosia Szmania 7a, Natalia Kamińska 7a,