Przeskocz do treści

DRUGIE MIEJSCE NASZYCH SIATKARZY W MISTRZOSTWACH POWIATU !

Po gładkim zwycięstwie 3 : 0 nad rywalami ze Słupi nasi siatkarze wzięli udział
w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej. Odbyły się one w piątek 9 marca w hali przy ul. Lipowej i oprócz naszej reprezentacji wystartowały w nich szkoły z Zaniemyśla i faworyt tych zawodów – SP Krzykosy. Właśnie z tymi ostatnimi zmierzyli się nasi chłopacy w pierwszym meczu i mimo, że grali w mocno osłabionym składzie, dzielnie walczyli przez cały mecz. Choć ostatecznie przegrali 1 : 2 to i tak należą im się słowa uznania, bo mało brakowało a to oni cieszyli by się ze zwycięstwa. W następnym meczu spotkali się z rówieśnikami z Zaniemyśla
i pewnie wygrali z nimi 2 : 0. Pozwoliło im to ostatecznie zająć drugie miejsce , bowiem w ostatnim meczu Krzykosy pewnie pokonały 2 : 0 chłopaków z Zaniemyśla.
Niestety tylko zwycięzca turnieju będzie grał dalej, toteż przygoda naszych chłopaków zakończyła się na Mistrzostwach Powiatu. Teraz muszą poczekać,
aż rozpoczną się turnieje w ich koronnej konkurencji- czyli w piłce nożnej, bo w niej mogą dużo więcej osiągnąć.
Oto nazwiska naszych reprezentantów :
ADAM ROZWORA - II C, MIŁOSZ GOŚCINIAK , JĘDREK GRZEŚKOWIAK, JAKUB SIWEK, MACIEJ SZAFRAŃSKI i IGOR RASZEJA Z III S.