Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

NASI CHŁOPACY DRUDZY W POWIECIE !

W piątek 2 marca odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Wystąpiły w nich reprezentacje czterech szkół: SP 2, SP 3, SP Nowe Miasto i SP Chocicza. Turniej rozegrano systemem pucharowym i po losowaniu wyłoniły się następujące pary :
SP 2 --- SP NOWE MIASTO
SP 3 --- SP CHOCICZAMiło nam Was poinformować , że po zwycięstwie 10 : 6 Wasi koledzy awansowali do finału , w którym zmierzyli się z rówieśnikami z SP 3, bowiem oni w swoim meczu pewnie wygrali 20 : 11. Najpierw jednak odbył się mecz o III m-ce , w którym spotkały się SP N. Miasto i SP Chocicza. Po zwycięstwie 9 : 6 trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu zajął zespół
z Nowego Miasta. Tym samym ekipa z Chociczy uplasowała się na czwartym miejscu.Zwieńczeniem całego turnieju był oczywiście mecz finałowy , który bardzo dobrze rozpoczęły nasze chłopaki. Długo dotrzymywali kroku swoim przeciwnikom, którzy jak wiadomo wywodzą się z klas sportowych o profilu piłka ręczna, tym samym od początku byli głównym faworytem do zwycięstwa. Niestety w drugiej połowie grając trzykrotnie
w osłabieniu , nasi zawodnicy pozwolili odskoczyć przeciwnikom na bezpieczną odległość
i do końca meczu nie dali już rady zniwelować tej przewagi. Ostatecznie Trójka wygrała
18 : 9, toteż to oni będą reprezentować nasz powiat w rozgrywkach wojewódzkich, a nam na pocieszenie zostało zaszczytne drugie miejsce. Oczywiście i tak całej drużynie należą się gorące oklaski i słowa pochwały, bo zrobili wszystko co było w ich mocy , aby jak najlepiej się zaprezentować.
Oto nazwiska chłopaków grających w tym turnieju :
ADAM BORONIEC, HUBERT DRZEWIECKI, MIŁOSZ GOŚCINIAK, JĘDREK GRZEŚKOWIAK, DAWID MOSTOWSKI, MACIEJ SZAFRAŃSKI, JAKUB SIWEK – wszyscy z III S , ADAM BORONIEC i KORNEL DRZEWIECKI z II C, PATRYK CECHMANN i DAWID SKWERES z II A.

BRAWO CHŁOPAKI !